Jdi na obsah Jdi na menu
 


Whitney Cup           Obrazek

Vážení přátelé dogaři, zvu Vás na 1. ročník Whitney Cup, který bude v krásném Moravském Krasu pro nás a naše dogy.
Motto:
Měla jsem přítelkyni dogu. Whitney Bonodu. Prožila jsem s ní tolik krásných chvil, ale i těžkých. Je mi po ní smutno. Její nejoblíbenější vycházkou byla trasa, kterou Vám nyní nabízím jako společný výlet. Mnoho z nás mělo takové psí přátele, kteří již nejsou s námi. Whitney Cup je myšlen jako setkání dogařů, kteří se chtějí potkat, chtějí si zavzpomínat na své přátele a chtějí udělat krásný výlet pro své dogy a pro sebe.

 

Termín a místo konání: 4. října 2008, Moravský Kras

Zápis závodníků: od 8,00 hod na parkovišti hotelu Broušek, Sloup, Moravský Kras,
Start: 9.00 hod, parkoviště u hotelu Broušek, ukončení 15,00 hod tamtéž
Veterinární dohled: MVDr. Milan Štourač
Podmínky:
závod je určen pro dogy, které se svým páníčkem absolvují danou trasu. (hotel Broušek – Pustým žlebem po červené značce pod Macochu, výstup nahoru, povinný odpočinek max. 2 hod a min. 1 hodina, po hřebeni po žluté zpět k hotelu Břoušek.). Trasa měří 13 km. Dogy jdou nebo běží, jejich páníčci mohou jít, běžet nebo jet na kole. Trasu je nutno zvládnout v limitu 6 hodin včetně přestávky. Od výsledného času se bude přestávka odečítat. V 15,00 hod bude závěrečné hodnocení, předání odměn. Vítězem je každý, kdo zvládne trasu za výše uvedených podmínek.
Stravování:
na Macoše je turistická chata Macocha, která provozuje ubytování i stravování celoročně, v hotelu Broušek je také ubytování a stravování celoročně.
S sebou: očkovací průkaz s platným očkováním vztekliny, dobrou náladu, vodu pro psa (po cestě nejsou potůčky), peníze na občerstvení na Macoše či u Brouška, dobré boty.

 

Vaše Marie Vaňková